Ülevaade tänastest ajalehtedest

28. september 2004, 08:08

Eesti Päevaleht:

Streikivad vedurimehed väidavad, et Eesti Raudtee rikub streigimurdjaid palgates ning neid ööpäeva ringi suvalistes Eesti piirkondades tööle sundides seadust ning seab ohtu ohutuse raudteel.

Soome soomukid lähevad Eestile maksma 112 miljonit krooni, kirjutab Helsingin Sanomat. Kokku ostab Eesti 60 soomustransportööri, mis on suurim soomustehnika kogus, mis Eesti kaitseväel kunagi olnud, sõdadevaheline aeg kaasa arvatud.

Kindlustusseltsid on jõudnud enamiku suvistest rohketest vihmadest põhjustatud üleujutuste ja veeuputuste kindlustuskahjudest juba välja maksta.

Riigi Kinnisvara AS (RKAS) kuulutab lähipäevil välja riigihanke Maarjamäe staadioni hoonestusõiguse andmiseks.

Postimees:

Rohelise mõtteviisiga ettevõtja Marek Strandberg on aasta enne kohalikke valimisi andmas avalööki roheliste erakonna loomiseks, lootes nende valijate toetusele, kes on kõigis praegustes parteides pettunud.

Eesti Raudtee on suutnud ilma oluliste tagasilöökideta hakkama saada ka ilma ligi 200 vedurimeheta, kuid tänane streigi laienemine jätab tõenäoliselt osa ronge seisma.

Eesti rikkamaid mehi ning Edelaraudtee suuromanik Marcel Vichmann omandas läinud nädalal aktsiakapitali laiendamise teel 51 protsenti Tartu bussifirma Tarbus aktsiatest.

Rahvusvaheline Valuutafond (IMF) hoiatas, et lähiajal taas kerkima hakkavad laenuintresside määrad võivad lõpetada kinnisvarabuumi ning ülikallilt soetatud kodud kaotavad väärtust.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing