Eesti ettevõtjad osalevad Rootsis allhankemessil

Inno Tähismaa 08. november 2004, 14:57

Homme algab Rootsis Jönköpingis iga-aastane Põhja-Euroopa suurim allahankemess ELMIA Subcontractor, kus osalevad Eesti ettevõtjad.

<#Mess=http://www.elmia.se/subcontractor/> hõlmab nii masina-, metalli- ja plastmassitööstust kui ka elektroonikat, teatas kaubanduskoda. Eelmisel aastal osales kokku 17 500 ruutmeetri suurusel messipinnal 1200 eksponenti 26 riigist ning 15 716 külastajat. Numbrid näitavad tõusutendentsi. Eesti ettevõtjad on riikliku ühisstendiga ELMIA allhankemessil osalenud juba kuus korda.

Messil on esindatud valdkondadest toormaterjalid ja pooltooted, tooted ja komponendid, seadmed ja tööriistad, tootmismeetodid ja töötlemine ning teenused ja organisatsioonid.

Eesti Kaubandus-Tööstuskoda organiseerib tänavu ELMIA allhankemessil B hallis Eesti ettevõtjate ühisstendi, mille suuruseks on 40 m² . Stendil osaleb seitse ettevõtet: Baltic Components AS, Liewenthal Electronics OÜ, AT Metalli Grupp OÜ, Eesti Elecster AS, Silbet Metall AS, Triticum OÜ ja Kane Metall AS.

Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus toetab osaliselt ühisstendi ekspositsioonipinna, stendi kujunduse ja ülesehituse organiseerimist.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing