Pärnu PM: Trahter Kuld Lõvi otsib juba kuu aega investorit

17. november 2004, 08:12

Pärnumaa üks tuntumaid söögi- ja meelelahutuskohti, trahter Kuld Lõvi on kuu aega müügis olnud.

Otsitakse sobivat investorit, kes võtaks üle kinnistu ja ehitaks välja majutuskohad, kirjutab Pärnu Postimees.

Ajaloolise kõrtsihoone müüki vahendava kinnisvarabüroo LVM maakler Peeter Joosep ütles, et kinnistu vastu on huvi tundnud nii eestlased kui välismaalased.

?Kuna tegemist on spetsiifilise müügiobjektiga, on ostuhuvilised kõik ärilise suunitlusega,? kommenteeris Joosep 11,5 miljoni kroonise alghinnaga trahteri müüki.

Üks põhjustest, miks Kuld Lõvi omanikud investorit otsivad, on vajadus ümber orienteeruda. Vanasti Pärnumaa populaarseima kõrtsi tiitlit kandnud koht on viimasel ajal kurtnud klientide vähesuse üle. Pärnu linnas lahutab inimeste meelt kuursaal oma tiheda programmiga, linnast paar kilomeetrit väljas asuvasse kõrtsi kliente enam ei jagunud.

Janno Peterson firmast Kinnisvaraekspert ei soovinud trahteri müügihinda kommenteerida. Küll avaldas ta arvamust, et kuna tegemist on kohaga linnast väljas, peaks kõrts suunduma senisest rohkem turistide järgi.

?Linna meelelahutuskohtadega pole mõtet konkureerida. Hea äriidee päästaks Kuld Lõvi trahteri kindlasti,? väitis Peterson. Ta tõi näiteks Pärnu kuursaali, mis vindus pikka aega, kuid nüüd on korralikult tööle pandud.

Trahter Kuld Lõvi kuulub Eesti kapitalile ja seal opereerib OÜ Retroköök.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing