MicroLinki juhatuse uueks liikmeks määrati Enn Saar

06. detsember 2004, 16:53

Baltimaade juhtiva IT firma MicroLinki nõukogu määras ettevõtte juhatuse uueks liikmeks Enn Saare, teatas ettevõte.

Enn Saar ühines MicroLinkiga 2000. aasta suvel, olles vastutav MicroLinki outsourcingu osakonna eest Eestis. Alates 2002. aasta lõpust sai Saar vastutavaks kesksüsteemide äriliini üle-Baltikumilise juhtimise eest. Eelmisel aastal ühendati see äriliin lõppkasutaja PC-halduse ja toe pakkumisega tegeleva ServIT äriliiniga. Enn Saar jääb jätkuvalt kahe äriliini ühendamisel moodustunud süsteemihalduse osakonna üle-Baltikumiliseks juhiks.

Enne MicroLinki tööle asumist töötas Saar Leks Kindlustuse IT manageri ja IT infrastruktuuri osakonna juhina. Saar on lõpetanud Tallinna Tehnikaülikooli.

Enn Saar asendab juhatuses Mait Nilsoni, kes lahkub MicroLinkist 6. detsembril. 2001. aasta suvel MicroLinkiga ühinenud Nilson jätkab oma tegevust eraettevõtjana.

MicroLinki juhatuse teised liikmed on jätkuvalt Janis Bergs, Peter Priisalm, Janis Rancans.

MicroLinki 2003/2004 majandusaasta auditeerimata konsolideeritud käive oli 819,9 miljonit ja puhaskasum 350,5 miljonit krooni. MicroLinki ettevõteteks on Eestis MicroLink Eesti, Lätis MicroLink Latvia ja Baltijas Datoru Akademija, Leedus MicroLink Lietuva, Fortech IT ja MicroLink Netcoms ning Valgevenes MicroLink Sistemi. MicroLinkis töötab 535 inimest.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing