Ülevaade tänastest ajalehtedest

07. detsember 2004, 09:05

Eesti Päevaleht:

Mere ääres, Lohusalu männimetsa külje all asub kolm ridaelamut, kus elab üürnikena salgake keskmisest jõukamaid inimesi, kes ei maksa omanikule üüri.

Põllumajandusministeeriumi tellitud advokaadibüroo ekspertiis soovitab riigil kaaluda üle 30 miljoni krooni kahju tekitanud Rakvere viljavarguse eest vastutuse panemist ka ASi Eesti Viljasalv tollasele juhtkonnale.

Taani firma Energy Consulting Network (ECN) lõpetas sõnnikust elektrit ja soojust tootva kombijaama tasuvusuuringu. Ekseko seafarmi rajatava kombijaama ehituseks kuluks 65 miljonit krooni.

Tulika Grupp müüb sel nädalal Hydro Texacole Kristiine keskuse taga oleva bensiinijaama, mis on olnud taksofirma opereerida juba nõukogude ajast saadik.

Postimees:

Majandusminister Andrus Ansip palus Tallinna Sadama juhatuse esimehel uurida tänavu kevadel sadama ja Merko Ehituse vahel toimunud mitme miljoni kroonist liivatehingut.

Pakendite taaskasutuskorra edasilükkamise taga on suuremate õlletootjate asutatud Eesti Pandipakend, kes oma kogumissüsteemi jaanuariks valmis ei jõudnud.

Andmekaitse inspektsiooni ja statistikaameti kemplus isikuandmete kaitse üle on lõppemas statistikaameti kaotusega, sest rahandusminister vahetas välja ameti juhi ja nõudis sisejuurdluse korraldamist.

Poolteist aastat juhtinud Tallinna Sadama nõukogu juhtinud Eero Tohver teatas majandusministrile oma lahkumissoovist. «Minu otsus pole solvumine,» ütles juhtimisküsimustes ministeeriumiga eriarvamusele jäänud Tohver.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing