Ülevaade tänastest ajalehtedest

08. detsember 2004, 09:26

Eesti Päevaleht:

Tallinna diagnostikakeskuse endise juhi Ago Kivilo üks kinnistu ja pangaarve 20 000 krooniga on novembri lõpust arestitud.

TEA kirjastuse andmetel on kunagi Microlinkile kuulunud tütarfirmad Microlink Astrodata ja ML Arvutid müünud TEA kirjastuse sõnastikest ebaseaduslikult kopeeritud tarkvara.

Kuna sadamatasude muutmine peab olema kuu aega ette teada, ei ole neid võimalik 1. jaanuarist kehtestada.

Ärileht:

Selle aasta keskpaigast on Silmet sunnitud kasutama kallimat, kuid kiirgusvaba toorainet.

Seni õigusabi andnud Illar Hallaste korraldab nüüd mägimatkasid Himaalajasse.

Olerex, väheseid Eesti kapitalil põhinevaid kütuse jaekette on Ärilehe andmeil müügis.

Postimees:

Jõulude lähenedes meelitavad pangad ja kaupmehed üha enam inimesi krediitkaarti kasutama ja väikelaene võtma, et ostukeerises pea kaotanud veelgi rohkem jõulukaupu ostaks.

Et ravimitootjad pole huvitatud varem Eestis kohapeal toodetud odava arstimi siia müügile toomisest, peavad eluks vajaliku vitamiinisüsti vajajad ravimit erandkorras välismaalt tellima.

Eesti eksperdid ennustavad toidukaupade hinna odavnemist, hinnalanguse põhjustab kaupmeeste ja toidutööstuste tihe konkurents.

Majandusminister Andrus Ansip loobus oma plaanist nimetada Toivo Ninnas Tallinna Sadama nõukogu liikmeks, sest see oleks läinud vastuollu seadusega.

SL Õhtuleht:

Keskmise eestlase ostujõud on keskmise eurooplase omast kaks ja näiteks keskmise luksemburglase omast neli korda väiksem.

Põhja politseiprefektuur uurib kriminaalmenetluse käigus, kas Loksa ekslinnapea Helle Lootsmanni sõlmitud töövõtulepingud on seaduslikud.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing