21. detsember 2004 kell 22:00

Äripäeva Raamatuklubi on aastaga arenenud ning kasvanud suuremaks

Äripäeva Raamatuklubi eripära on selles, et keskendutud on võrdlemisi kitsale valdkonnale: majandus- ja juhtimisalasele kirjandusele. Kuna juhtimine seondub mitmete teiste teemadega, siis leiab Äripäeva Raamatuklubi pakutavate raamatute hulgast näiteks ka psühholoogiaalast ja juriidilist kirjandust.

Kui alustada lugemist Raamatuklubi loomise algusest, s.o 2001. aasta detsembrikuust, siis praeguseks on välja antud juba 59 nimetust. Aegade jooksul on omaniku leidnud üle 80 000 raamatu. Ülipopulaarseks on osutunud ?Oma Maja? kogumiku senised kolm väljaannet: kokku on neid müüdud üle 10 000 eksemplari.

Lisaks Äripäeva kirjastatavatele raamatutele on raamatuklubi vahendanud ka teiste Eesti kirjastajate teoseid, mis kuuluvad äri- ja juhtimisvallas tõlke- või omamaise kirjanduse paremikku. Äripäeva Raamatuklubi kaudu on teiste kirjastajate raamatutest osutunud populaarseimaks kirjastuse Väike Vanker välja antud Daniel Golemani ?Emotsionaalne intelligentsus?.

2004. aasta märksõnad on raamatuklubi jaoks liikmete ja ilmunud raamatute arvu suurenemine, käibe kasv ning töötajaskonna uuenemine: Äripäeva Raamatuklubisse kuulub üle 3200 liikme, 2004. aastal on välja antud 25 raamatut, käibenumber jääb veidi alla üheksa miljoni krooni.

Raamatuklubi töötajad seisvad ka järgmisel aastal hea kasulike ja huvitavate raamatute ilmumise ja vahendamise eest: kliendihaldurid Liina Pärtel, Kristina Pukk ja Tea Rodin, reklaamimüügi projektijuht Piret Veski, toimetajad Violetta Riidas ja Liina Leiten ning juht Ülle Ergma.

Hetkel kuum