ÄP fototoimetus • 21. detsember 2004 kell 22:00

VP Market avab täna uue T-Marketi Tallinnas Õismäel

Tallinnas Õismäel 22. detsembril avatav T-Market on Eestis kaheteistkümnes ning esimene, mille hoone kuulub Leedu kaubanduskontsernile VP Market.

VP Marketi teatel on uues kaupluses on 528 ruutmeetrit müügipinda ja saadaval ligi 5000 erinevat toodet. Endises Kullerkupu kaupluses avatava T-Marketi kontseptsioon on sama, mis kõikides VP Marketi nn soft-discounter-tüüpi kauplustes Balti riikides.

Järgmise aasta sügiseks laiendab ettevõte kaupluse müügipinda rohkem kui 1000 ruutmeetri võrra ning lähikauplusest saab Maxima supermarket. Seni vaid Leedus ja Lätis levinud Maxima kauplusformaat on suurema tootevalikuga kui T-Market.

OÜ VP Market tegevdirektori Pavels Filipovsi hinnangul jätkub Õismäel hoolimata suurest konkurentsist turgu. ?Keskendume peamiselt lähiümbruse tarbijatele ning selleks asuvad lähimad konkurendid piisavalt kaugel,? ütles Filipovs. Tema sõnul ei jää täna avatav pood Õismäel viimaseks ning piirkond pakub VP Marketile huvi ka edaspidi.

Teadolevalt on VP Market sealses piirkonnas huvitatud ka Meelespea poest.

Tänavu detsembri lõpus avab VP Market Eestis veel ühe T-Marketi Narvas. Järgmisel aastal avatakse Eestis lisaks üle 20 kaupluse.

VP Market on oma 290 kauplusega Baltimaade suurim esmatarbekaupade müügikett.

Autor: ÄP

Hetkel kuum