Kadi Heinsalu • 29. november 2006 kell 22:00

Aare Kilp teeb oma nõustamisfirma

"Uudiseid võib kuulda ehk paari kuu pärast," sõnas Kilp ega tahtnud nimetada, mida ta veel ette võtab. Ta lisas, et järgmisel aastal on tal plaanis mööda maailma ringi käia, sest kaks aastat pole ta Eestist välja saanud. Kilbi sõnul võtab ta midagi uut ette koos sõpradega.

Tegevjuhi priske palga vahetamine ebakindlama sissetuleku vastu Kilpi ei heidutanud, kuna tema sõnul rasva on kogunenud ja midagi ei juhtu, kui ka paar kuud tööd ei leiaks.

Ärinõustamisfirma otsustas ta luua seetõttu, et nagunii küsib temalt keegi paar korda kuus nõu ja praegugi on tal paar klienti eri valdkondadest. "Selles äris piisab, kui saad kaks head nõustamisklienti aastas," sõnas ta.

Kilp rääkis, et äraminekumõtted olid tal mitu kuud ja seda arutati ka Go Groupis. Tema sõnul hakkas tal igav, sest ei olnud suur väljakutse vaadata iga päev, kuidas bussid väljuvad ja kas neid vahepeal pestakse. "Suure firma juhtimise kõrvalt aga muud teha ei saa," lausus ta.

Kilp lahkub 1. detsembril Go Groupi transpordi- ja turismiettevõtte juhataja kohalt ning hakkab edaspidi tegelema nõustamisega ettevõtete ostu ja müügi valdkonnas, teatas ettevõte eile pressiteates.

"Aare Kilpi Go Groupi juhtima kutsudes seadsime talle ülesandeks koondada eri valdkondade üksikud ettevõtted, et muuta need tugevamaks ja efektiivsemaks," ütles Go Groupi nõukogu liige ja üks omanikest Tiit Pruuli. "Tänaseks on see töö edukalt tehtud, edasi tegeleme rahulikumas tempos sellega, kuidas olemasolevad ettevõtted veelgi efektiivsemalt koos tööle rakendada."

Kilbi lahkumise järel võtab Go Groupi juhtimise üle juhatuse liige Anti Selge, kes kuulub ka ettevõtte omanikeringi ning on ASi GoBus peadirektor. Selge oli juhataja ka varem, enne kui Kilp 2005. aastal juhi kohale asus.

Hetkel kuum