Mariliis Pinn • 28. veebruar 2007 kell 7:30

Villy valimisblogi: pealinna pressiteenistus või kommivabriku pr-osakond?

Valimisteni 4 päeva

Eile lõuna paiku saatis Tallinna pressiteenistus laiali pressiteate: Põhja-Tallinn saab moodsa spordikompleksi. Teade nagu iga teinegi, valimiseelne, kuid lähemal lugemisel selgub, et linnavalitsus kavatseb millalgi vastu võtta spordikompleksi rajamiseks vajaliku detailplaneeringu ning sedagi osaliselt!

Eelseisvatel valimistel Tallinna kesklinnas kandideeriv abilinnapea Kalev Kallo (loomulikult Kommivabriku Kängist) saab aga pressiteates särada juba 25meetrise ujumisbasseini, kolme korvpalliväljaku, jalgpalliplatsi ja staadioni taustal. Tase!

Vaevalt kümme minutit hiljem rippus teade, nüüd juba uudisena Eesti Päevaleht Online'is, poole tunni pärast juba ka postimees.ee-s. Just nii me tavaliselt õnge lähemegi.

Ja kui nüüd Delfi teatas, et 18aastane Konstantin on terve veebruari veetnud kaubanduskeskuses Hugo Bossi asju metallpurkidesse peites ning turvameestele vahele jäädes, lõi mul pildi klaariks! Just sellised Kostjad me olemegi!

Absoluutselt igal valimisel anname kommivabriku pundile ilmatuma hulga hääli, et siis järgnevad kolm-neli-viis aastat piriseda.

Ära vingu, mine valima!

PS. Ärge nüüd kogu süüd ka ajakirjanike kaela veeretage, eile oli näiteks uudiseid arvestades tegelikult päris põnev päev - sai teada, et Rahvaliitu seob maaeluga vist veel miskit peale tolmuvabade teede, et vend Voitka kolis Jõhvi, et Pala hull metsis elab nüüd Elistveres, et kliimapoliitika ähvardab õlle hinda kergitada ning et Björgen pole vormis.

Posted by Villy Paimets at 2:10 PM

Comments: villy.paimets@aripaev.ee

üks küsimus

Paljudel on äraostmatute uut pealetungi nähes tekkinud küsimus, mis siis Taavi Veskimägist sai, kas Sind osteti ära?

Olen oma poliitilises tegevuses jäänud endiselt äraostmatuks, kuid sellest kaubamärgist olen poliitikas nüüdseks välja kasvanud. Tunnen, et olen poliitikas tegutsedes jõudnud nii kaugele, et võin valimistele vastu minna Taavi Veskimägina. Ma ei näe aga midagi halba, kui mitmed poliitikud nii ükshaaval kui ka grupiviisiliselt ennast selle nimetusega reklaamivad.

T.

baromeeter

* Tõusja: Kalev Kallo kes pääses eile veel teist kordagi linnavalitsuse pressiteatesse, seekord teatas linn oma alamaile, et vabadussamba eest hoolitseb tulevikus Kallo.

* Langeja: Rakvere linn kes jäi kultuuriministri lubadusi uskuma. Naiivitarid, ausõna.

Hetkel kuum