Riigikogu liige: Eestlaste ökoloogiline jalajälg on sama suur kui Ukraina hiiglasel Ljonjal

08. jaanuar 2008, 10:07

Ütlemisi tänasest, 8. jaanuari pressist

„Kui lähed kaasa kurtjatega, halad, et kõik läheb halvemaks, ei saa olukorrast kasu sinu ettevõte, vaid valuutavahetajad, inkassofirmad ja pankrotihaldurid,“ koolitaja Ekke Lainsalu, Äripäev.

„Võrreldes käive ja tuludega on see väga väike osa, mis ettevõtted töötervishoiule kulutavad,“ Medicover Eesti juhatuse esimees Tõnu Velt, Äripäev.

„Kõik see kokku on õigusmaffia. Täna on riik väga vait,“ kohtus õigeks mõistetud ärimees Priit Tikerpe, Äripäev.

„Kõik see, mis ei ole seotud seadusrikkumisega ja põleb, võiks ju katlasse minna,“ Tartu linnaametnik Rein Haak vaeb prügipõletustehase plusse, Äripäev.

„Alustasime toetamist juba kümme aastat tagasi, kui Eestil polnud suusatamises ühtegi medalit,“ Saku Õlletehase turundusdirektor Rauno Stüff ei tee probleemi meie suusatajate nõrgast esinemisest, Äripäev.

„Eestlaste ökoloogiline jalajälg on sama suur kui Ukraina hiiglasel Ljonjal,“ riigikogu keskkonnakomisjoni esimees Marko Pomerants tunneb heameelt Roheliste Erakonna sünni üle, Postimees.

„Riigikogulaste palgad võiks käia miinimumpalga alusel,“ ärimees Neinar Seli, SL Õhtuleht.

„Kui kaua laseme kaubanduskettide esindajail itsitada, et hinnatõusust hoolimata ei tunne nad läbimüügi vähenemist?“ endine teletegija Uno Maasikas, SL Õhtuleht.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
07. November 2008, 07:29
Otsi:

Ava täpsem otsing