Mägus: Kolme Õe müügi taga võis olla hea hind

ÄP praktikant 07. juuli 2009, 15:56

Nordic Hotels OÜ juhatuse esimees Feliks
Mägus ütles, et hotelli Kolme Õe müük Hollandi investorile pidi olema Sumbergi
jaoks tulus.

„Pole midagi erakordset, kui mõni hotell maha müüakse. Ka praegu, MASU ajal. Kõik on endiselt müügis. Sõltub vaid hinnast," ütles Nordic Hotels OÜ juhatuse esimees Feliks Mägus.

Äriregistri andmetel äris Best Systemsi OÜ omanik Tarmo Sumberg sajaprotsendiliselt Kolme Õe hotelli Hollandi rõivabrändide müüjale Maslé Onroerend Goeb B.V.-le.

Hotell Kolm Õde kuulus 66,6 protsendi ulatuses Best Systems OÜ-le ja ülejäänu Tressoorium OÜ-le. Nende omanikud on vastavalt Tarmo Sumberg ja Raivo Touart. 2008. aastal jäi aga Kolm Õde 30 000 krooniga kahjumisse.

Tarmo Sumbergile Legendijuhtimise AS haldab lisaks Georg Otsa spaad, Tallinna hotelli Telegraaf ja Albertit Riias. Samuti kuulus Sumbergile Go City spaa, mis aprillis uksed sulges.

Mägusel ei olnud eeltoodud spaa ja hotellide edasise käekäigu kohta infot. Kuid ta lausus, et kui kogemustega operaatorfirma ka need peaks müüma, oleks kahju. Samuti ei soovinud hotellimüügi teemat kommenteerida Kolme Õe väiksem osanik Raivo Touart. Ta ütles vaid, et Sumbergi osalus oli suurem ja pole tema asi rääkida.

Legendijuhtimise ASi müügitulu 2006. aastal oli 142 miljonit krooni ja puhaskasumit teeniti 21 miljonit. 2007. aastal 153 miljonit kasumiga neli miljonit krooni. Ettevõtte suurim omanik 58 protsendiga on Tarmo Sumberg, väikeosanikud on Toomas Leis, Andres Rätsepp ja Kalev Tanner.


Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
17. September 2009, 18:28
Otsi:

Ava täpsem otsing