CV-Online ja Minu Eesti avasid tööotsade börsi

12. oktoober 2009, 09:34

CV-Online ja kodanikualgatus Minu Eesti
avasid laiemale avalikkusele Teeme Ära tööotsade börsi, mille kaudu on võimalik
eraisikutel leida ajutist tööotsa või leida inimesi kindla töö ärategemiseks.

“See on projekt, kus viime kokku rõõmsad ja töökad inimesed, kes soovivad leida ajutist tööotsa või kellel on hoopis lühiajaliselt abikäsi vaja, näiteks arvuti parandamiseks, puude ritta ladumiseks, paari dokumendi tõlkimiseks või muuks,“ ütles CV-Online´i turundusjuht Raimo Matvere.

Esimese testinädala jooksul leidis tööotsade börsi üles juba sadakond inimest. Lähinädalate jooksul jälgitakse börsi toimumist ja viiakse jooksvalt sisse täiendusi, kui selleks vajadus peaks tekkima.

Teeme ära tööotsade börs on mõeldud eeskätt eraisikutele ja börsil kuulutamine on tasuta. Tööotsa pakkumise või tööotsa saamise soovi saab sisestada http://www.cv.ee/kuulutused. Tööotsa pakkumised või tööotsimiskuulutuse sisestamiseks tuleb registreeruda CV-Online`i kasutajaks.

„Teeme Ära: tööotsad“ on Minu Eesti ettevõtluse ja uute töökohtade teemalisest töötoast alguse saanud idee, mille viisid koos ellu CV-Online ja Minu Eesti korraldustoimkond. Minu Eesti mõttetalgute järel on tegutsemas kümme töötuba kevadistel mõttetalgutel enimarutatud teemadel.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
12. October 2009, 09:34
Otsi:

Ava täpsem otsing