Indrek Kald • 8. detsember 2010 kell 8:32

Andres Sutt sai Pelgulinna Sünnitusmaja toetusfondi juhiks

Pelgulinna Sünnitusmaja Toetusfondi nõukogu valis uueks esimeheks senise nõukogu liikme Andres Suti, kes võtab ameti üle Arno Sillatilt. 1. detsembrist on toetusfondil ka uus tegevjuht Eeva Kauba.

Sutt ütles, et heategevusel on arenenud ühiskonnas oluline roll ja tal on hea meel, et Eestiski on heategevus järjest olulisemale kohale tõusmas. "Minu eesmärk Pelgulinna Sünnitusmaja Toetusfondi esimehena ja isana, kelle kõik kolm last on sündinud Pelgulinna Sünnitusmajas, on tuua fondi moto "Et sünniks terve laps" iga järgmise tegevuse lähtekohaks," märkis ta.

Sutt, kes elab ja töötab USAs, oli valmis nõukogu esimehe ametisse asuma enda sõnul tänu sellele, et tänapäeva suhtluskanalid on muutnud vahemaad ebaoluliseks. "Eesti oma Skype on suurepärane vahend koosoleku pidamiseks igast  maailma punktist," lisas ta.

Andres Sutt, kes töötab Rahvusvahelise Valuutafondi IMFi Põhja-Balti valijaskonna direktori vanemnõunikuna, on olnud toetusfondi nõukogu liige üle kahe aasta.

Pelgulinna Sünnitusmaja on Eestis üks suuremaid sünnitusmaju, kus näeb ilmavalgust pea iga neljas Eestis sündiv laps. Sünnitusmaja toetusfond, mis asutati 2000. aastal, annab toetajate abiga panuse selleks, et elu algusele oleks toeks kaasaegne keskkond ja abivahendid moodsaimate aparaatide näol.

Hetkel kuum