Kuid selleks aastaks peaksid olema paremad väljavaated – kõik viis baaselementi ehk energiat on varandusegraafikul, sealhulgas turuvedaja tuli ning kõik lendtähe energiad pöörduvad tagasi oma kodusektoritesse esmakordselt üheksa aasta jooksul.
Mao positiivsed omadused on karismaatilisus, konservatiivsus, ravimine, intuitiivsus, pragmaatilisus ja muutumine. Kuid sellel märgil on ka negatiivseid omadusi, nagu surmav, külm, jõuline, manipuleerija, mürgine ja isekas.
Sektorite kohaselt võiks minna hästi Tallinkil ja Olympic EG-l. CLSA ennustab esimese poolaastal paremat börsi, kus üsna trendivastane ressursside veetud ralli võtab hoogu üles maist juulini. See saab aga ootamatu lõpu umbes augusti lõpus, kirjutas CLSA analüütik ja Feng Shui meister Mariana Kou, vahendas China Daily. Teine poolaasta paistab volatiilsem, mil toimuvad suured kõikumised mõlemas suunas, kuid viimase kuu korralik tõus viib Hang Sengi indeksi taas kõrgemale sealt, kus ta alustas.
Sektoritest peaks minema hästi neil, kes on seotud metalliga, sealhulgas finantssektoril, autodel ja toorainetel, ütles sama investeerimismaja teine Feng Shui meister Emily Lam. Atraktiivsed paistavad veega seotud asjad – hasartmängud, transport, logistika, laevandus ja infrastruktuur. Tulemärgi sektoritel läheb vastupidiselt ehk suhteliselt kehv võiks olla aasta kütusekompaniidele, telekomidele, tehnoloogiale ja kommunaalmajanduse ettevõtetele. Stabiilne on aasta moele, jaekaubandusele ja teisele puumärgi aladele. Põllumajandusele, ehitusele, kinnisvarale ja ehitusmaterjalidele tuleb pettumust valmistav aasta. Kui nüüd võtta puhta kullana seda vaadet, siis Tallinna börsil võiks olla hea aasta Olympic EG-le, Tallinkile. Vilets võib aasta olla Tallinna Vee aktaiale, Merko Ehitusele, Nordeconile, Arco Varale, Pro Kapital Grupile ja Trigon PD-le.
Näiteks huumorist. Analüüsis prognoositakse, et mõni päev pärast Hiina esimese mehitamata kuukulguri maandumist teatab Peking, et puudub igasugune tõestus USA Apollo kuumissioonist ning Hiina kuulutab ressursirikka Maa kaaslase iidsetest aegadest pühaks Hiina territooriumiks, viidates Hiina-Jaapani konflikti Hiina argumendile saarekeste endale nõudmisel.
Võrdlus