Äripäev • 22. märts 2016 kell 7:36

Nordic Aviation suunas Brüsseli lennu ümber

Nordic Aviation suunas plahvatuste tõttu Brüsseli lennujaamas oma lennu ümber.  Foto: Andres Haabu

Lennufirma Nordic Aviation, kelle lennud väljuvad samuti Brüsseli Zaventemi lennuväljalt, kus täna toimus vähemalt kaks plahvatust, suunas oma hommikuse Brüsseli lennu ümber.

Tänahommikune Tallinnast Brüsselisse teel olnud lend JP7175 suunati olukorra tõttu Brüsseli lennujaamas Liege'i lennujaama Ida-Belgias.

Lennuki pardal on 35 reisijat ja 4 meeskonnaliiget, kellega on kõik hästi, teatab NAG. Kõik pardal olnud soovijad toimetatakse Liege’ist Brüsselisse bussiga või võimaldatakse tagasilend koju Tallinnasse.

Brüsseli lennujaamas ootab tagasilendu koju 41 NAGi reisijat, kellel ettevõte palub võtta ühendust oma kõnekeskusega telefonil +372 664 2200, veendumaks et kõigiga on hästi ning toimetamaks nad võimalikult kiiresti Tallinnasse.

Kell 13 teatas NAG, et Liege’is maandunud lennu 35 reisijast naaseb sama lennukiga Tallinnasse 18 reisijat ning lennuk alustab tagasilendu Tallinna lähima tunni jooksul.

Olukorra tõttu Brüsseli rahvusvahelises lennujaamas on tühistatud nii tänased Brüsseli liini lennud, kui ka homme hommikused Brüsseli lennud.

NAG teatab ka, et pani järgmistele Amsterdami lendudele lendama planeeritust suurema lennuki.

Kell 14 teatas NAG, et lisaks tänaõhtusele Amsterdami liinilennule toimub õhtul ka Amsterdam-Tallinn lisalend BMI lennukiga. Kõik Brüsselis asuvad reisijad saavad Amsterdami Eesti Välisministeeriumi korraldatud bussitranspordiga. Buss Amsterdami väljub Brüsseli Eesti saatkonna eest aadressil Rue Guimard 11/13, kell 14 kohaliku aja järgi.

Kõigil reisijail, keda kõnealused lennud puudutavad, palub ettevõte võtta ühendust - info@nagroup.ee, +372 664 2200 või kirjutades Nordic Aviation Groupile Facebooki. 

Hetkel kuum