Auto24 sai loa osta autovideote portaal

Auto24 juht Margus Tomberg  Foto: Raul Mee

Aasta alguses riskikapitalifirma Baltcap omandusse läinud Auto24 sai konkurentsiameti loa osta autovideoid vahendav portaal Motors24.

Auto24 teatas konkurentsiametile ostutehingute plaanist mai alguses ning eile otsustas amet ülevõtmise heaks kiita.

Mai alguses rääkis Auto24 juht Margus Tomberg, et neid paelus neid Motors24.ee portaali sisu, milleks on peamiselt proovisõitude videod. Plaan on kahe portaali sisu integreerida.

Oleme ammu vaadanud, et neil on hea ajakirjanduslik sisu. Aastaid oleme neid tähele pannud,“ ütles Tomberg. Kuigi tehingu hinda ta öelda ei saanud, ütles ta, et tegu oli pigem tagasihoidliku müügihinnaga.

Konkurentsiametile esitatud teates seisis, Auto24 hinnangul täiendab ärinime Meediamootor all tegutseva Motors24 äritegevus hästi auto24 enda senist majandustegevust.

Motors24.ee kodulehel ja Youtube’i Motors TV kanalis avaldatavad moto- ja muu tehnika alased videod on Eesti internetikasutajate poolt ühed vaadatumaid videod üleüldse.

Auto24 eesmärk on suurendada Motors TV vaatajaskonda veelgi ning seeläbi suurendada ka auto24 teiste portaalide külastatavust ning reklaamitulu, seisab konkurentsiametile esitatud teates.

 

Hetkel kuum