Äripäev • 28. september 2017 • 1 min
Jaga lugu:

Täna toimub Eesti suurim majanduskonverents

Äriplaani konverents.
Äriplaani konverents.  Foto: Andras Kralla

Täna toimub Tallinnas Nordea kontserdimajas Eesti suurim majanduskonverents Äriplaan.

Äripäeva korraldataval Äriplaani konverentsil räägivad mõjuvõimsad ja aktiivsed Eesti ettevõtete suuromanikud oma ootustest ja hirmudest ning eelarvest ja äriplaanist aastaks 2018.

Äripäeva konverentside toimetuse juht Marili Niidumaa ütles, et konverentsi teeb eriliseks esinejate nimekiri. "Tänavu on õnnestunud esinema saada suuromanikud, keda näeb avalikkuse ees kõnelemas haruharva," ütles ta ja tõi näiteks Skype’i algatanud ja praegu Starshipi kullerroboteid tootva Starship Technologiesi ühe asutaja Ahti Heinla.

Niidumaa lisas, et täna avaldab üks esinejatest lavalt publikule suure uudise, mille nimel on ettevõte kõvasti pingutanud ja mis kujundab nende järgmist aastat.

Konverentsipäev algab kell 9 peaminister Jüri Ratase ettekandega. Sellele järgneb Eesti Panga president Ardo Hanssoni majandusprognoos riigile aastaks 2018. 

Lavale astuvad veel LHV Groupi asutaja Rain Lõhmus, pakiautomaate tootva Cleveroni kaasasutaja Arno Kütt, ettevõtja ja konsultant, Ober-Hausi asutaja Paul Oberschneider ja paljud teised.

Kõiki ettekandeid vahendab Äripäev oma tellijatele täna kogu päeva veebis.

Jaga lugu:
Hetkel kuum Äripäevas

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt