Trump tahab tõsieluseriaaliga jätkata

Donald Trump  Foto: Reuters/Scanpix
Pille Ivask • 11. detsember 2016
Jaga lugu:

USA järgmiseks presidendiks valitud Donald Trumpi kõneisik Kellyanne Conway teatas, et Trump soovib võimaluse korral jätkata oma tõsieluseriaaliga “The New Celebrity Apprentice”.

Conway sõnul oleks tegu Trumpi jaoks justkui vaba aja tegevusega ning Trump tegeleks seriaaliga puhkuse ajast. Praegu uuribki Trump Conway sõnul seda, kas USA presidendi jaoks on selline tegevus üldse seaduslik.

“Ta on läbipaistev. Kõik teavad, millega ta tegeleb. Fakt on, et ta suhtleb kõigi ekspertidega, et nood ütleksid talle, kas ta võib või ei või sellega (seriaaliga – toim) jätkata ka sel ajal, kui ta on USA president. Kui tohib, siis ta ilmselt kaalub seriaaliga jätkamist,” selgitas Conway.

Trump on jaanuaris eetrisse mineva saate “The New Celebrity Apprentice” tegevprodutsent. Kui varem ütles Trump seriaalist välja kukkunud osalejale kuulsad sõnad “Sa oled vallandatud!” siis nüüd hakkab seda rolli kandma suure tõenäosusega filmistaar ning endine California kuberner Arnold Schwarzenegger.

Conway ütles, et Trump võib olla jätkuvalt seriaalis osaline ning teha seda tööd puhkuse arvelt ka siis, kui tema peamine töö on olla USA president.

“Presidentidel on õigus vabal ajal erinevate tegevustega tegeleda,” ütles Conway. “Arvata, et need inimesed üksnes töötavad ning ei tee midagi muud, on lihtsalt ebareaalne,” märkis ta.

Kuigi “Mantlipärija” on mõneti oma formaati läbi 14 hooaja muutnud, on selle põhiidee ikka sama: seriaalis osalejad peavad oma oskuste ja teadmistega rabama Donald Trumpi. Seriaali võitja saab auhinnaks 250 000 dollari suuruse lepingu ning hakkab juhtima ühte Trumpi välja valitud projektidest.

“The New Celebrity Apprentice” on teleseriaali “The Apprentice” (“Mantlipärija”) uus versioon, kus tavainimeste asemel osalevad kuulsused, kes võidetud raha oma valitud heategevusele annetavad.

Jaga lugu:
Hetkel kuum