Juhan Lang • 18 veebruar 2016

Nordecon hakkab Kalamajas ehitama

Nordeconi ehitus  Foto: Raul Mee

Nordecon AS ehitab Invego grupi tellimusel 5,4 miljoni euro eest Tallinnasse Kalamaja vanalinnapoolsesse serva kaks äripindadega kortermaja.

 „Kalamaja piirkonna areng on viimastel aastatel olnud väga kiire ja mitmekesine, kuid Novamaja kaasaegseid trende järgivaid, vanalinna ja merevaate ning avarate terrasside ja rõdudega uusarendusi nende hulgas siiani ei ole,” tõdes Invego juht Kristjan-Thor Vähi pressiteates ning rõhutas, et Kalamaja populaarsuse kiire kasvuga oluliselt tõusnud ka sinna elama asuvate inimeste ootused uuele kodule. „Tänasest algab Novamaja teise hoone korterite müük, esimese hoone kodudest on tänaseks juba üle kahe kolmandiku endale peremehe leidnudi."

Nordecon ASi juhatuse liige Avo Ambur märkis, et Kalamaja asumi piirkonnas ehitamine on Nordeconil seni käeulatusest väljas olnud. „Antud lepingu sõlmimisega sai ka see auk täidetud, “ märkis ta pressiteates. „Loodame olla tellijale professionaalne, avatud ja usaldusväärne partner.“

Novamaja nime kandev arendus valmib Kopli 4a ja Kopli 6 aadressidel järgmise aasta märtsis. Arenduse kogupind on ca 3600 m², kortereid on kokku 42.

Hetkel kuum