Indrek Mäe • 17. mai 2016
Jaga lugu:

PRFoods teeb aktsionäride koosolekust otseülekande

PRFoodsi kalatooted.  Foto: Erik Prozes

AS PRFoods teeb oma aktsionäride korralisest üldkoosolekust otseülekande ja vastab täiendavatele küsimustele ülekande ajal veebilahenduste kaudu.

„Soovime oma tegevustes olla läbipaistvad,“ teatas PR Foodsi juhatuse esimees Indrek Kasela börsiteate vahendusel.

Aktsionäride üldkoosolek algab 26. mail kell 10 ning otseülekande jälgimise õigus on neil, kes on aktsionäride nimekirjas 18. mai kella 23.59 seisuga.

Koosoleku päevakorda kuulub eelmiste perioodide kahjumi katmine 2 026 000 euro ulatuses reservkapitali ja ülekursi arvel, 2015. aasta majandusaruande kinnitamine ning kasumi jaotamise otsustamine. Lisaks määratakse üldkoosolekul tänavuseks majandusaastaks audiitor ja tema tasu ning arutatakse nimiväärtuseta aktsiate kasutuselevõtmist koos põhikirja muutmisega. Kindlaks määratakse ka aktsiate tagasiostuprogrammi tingimused.

Otseülekannet juhib Indrek Kasela, kes jagab infot päevakorrapunktide kohta ning tutvustab eelmise majandusaasta tulemusi. Küsimused võib saata enne koosoleku toimumist hiljemalt 24. mai südaööks e-kirja teel või koosoleku ülekande ajal veebilahenduse kaudu. Ülekande jälgimiseks on vajalik registreerimine hiljemalt 24. mai südaööks.

Vaata seoseid nende isikute ja firmadega:
Jaga lugu:
Hetkel kuum