Kõik Balti börsid jäid teisipäeval plussi, kuid suurima tõusu tegi Tallinna börs, kus ei odavnenud ükski aktsia. Enim kallinesid Baltika ning Ekspress Grupi aktsiad.

- Tallinna börsil ei odavnenud ükski aktsia.
- Foto: LIIS TREIMANN
Balti börsiindeks Baltic Benchmark kallines teisipäeval 1,04 protsenti 1096 punktini. Suurima tõusu tegi täna Tallinna börs, mille väärtus kasvas 1,08 protsenti 1333 punktini. Ka Vilniuse ja Riia indeksid lõpetasid rohelises, lisades vastavalt 0,84 ja 0,67 protsenti.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Meediaettevõte Digiposter sõlmis koostöölepingu Postimaja keskusega Tallinna kesklinnas ja võtab juulikuust üle kogu keskuse meediahalduse: nii ekraanid, audioprogrammi kui ambient-valdkonna.