2. mai 2018 • 3 min
Jaga lugu:

Valime toidumessil tervisliku muffini ja pastaroa!

Maxima Meistrite Kvaliteet täidab iga lapsevanema unistuse ja annab juba peatselt toimuval Eesti Toidumessil maitsva vastuse sellele, milline muffin on tervislik. Ka saab iga kohaletulnu hääletada Meistrite Kvaliteedi menüüst enda lemmiku tervisliku pastaroa, mis katab lapse vitamiinivajaduse ja hoiab tema organismi tugevana.

Maxima idee tuua turule lastele mõeldud tootesari on kantud soovist lihtsustada lapsevanemate igapäevaelu.

Jelena Hakman Maxima Meistrite Kvaliteedi juht

Toidumessil enim hääli kogunud ja laste lemmiktoidu tiitliga pärjatud tervislik valik jõuab kõikidesse Maxima kauplustesse ka müüki.

Valmistoit on tervislik ja säästab aega

“Teame, et Maxima Meistrite Kvaliteedi kulinaariakunst on vallutanud tuhanded maitsemeeled, kuid meile tundus, et kõige väiksemad fännid vajaksid päris oma tooteliini,“ rääkis Meistrite Kvaliteedi juht Jelena Hakman sellest, kuidas Maxima jõudis lastele suunatud tervislike ampsudeni. „Valmistoit saab olla tervislik ja meie tänane valik on selle igapäevaseks elavaks tõestuseks. Pakume igapäevaseid toite värskest salatist kuni pidulikuma laua katmiseks mõeldud toodeteni välja ja selle valikuga on Meistrite Kvaliteet heade ostjate jaoks säästnud tuhandeid kokkamisele kuluvaid tunde ja eurosid.“

Kaerahelves, porgand ja spinat

Meistrite Kvaliteet tuleb Toidumessil välja valikuga, mis ühendab laste lemmiktoidud tervislikkusega. Märgusõnadeks saavad tervislikkusel olema nii kaerahelbed, porgandid, türgioad ja kindlasti ei puudu loetelust ka spinat. Milline saab olema aga laste vaieldamatu lemmik muffin ja pastaroog nende märgusõnadega, seda kutsub Maxima Toidumessile maitsma.

Hea teada: Maxima idee tuua turule lastele mõeldud tootesari on kantud soovist lihtsustada lapsevanemate igapäevaelu. Kiire elutempo ei võimalda nimelt alati ise toitu valmistada ja seetõttu ulatab Maxima vanematele abikäe võimaldades peatselt oma kauplustest lastele tervislik valmis kõhutäis soetada.

Maxima kutsub hääletama

„Siinjuures tahan kõiki lugejaid kutsuda Toidumessile Maxima Eesti Toidumeistrite lava juurde, kus pakume lastele ja nende vanematele proovimiseks enda nägemust tervislikust muffinist ja pastaroast. Lemmikuks hääletatud valik jõuab Maxima kauplustesse veel sel aastal,“ kutsus Meistrite Kvaliteedi juht kõiki Eesti Toidumessile Maxima lava leidma, kus selguvad külastajate panusel nii laste tervislikud lemmiktoidud kui saab osa võtta ka mitmetest võistlustest.

Maxima on Eesti Toidumessi suurtoetaja

Eesti Toidumessil Maxima Toidumeistrite laval: 

Reedel 4. mail kell 17.30:Maxima Meistrid otsivad laste lemmikut: “Lemmikmuffin 2018”Laupäeval 2. mail: 17.30:Maxima Meistrid otsivad laste lemmikut: “Lemmik pastaroog 2018”

Jaga lugu:
Hetkel kuum Äripäevas

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt