Seppo Saario: trend on sinu sõber

Seppo Saario esitles sügisel Eestis oma raamatut "Kuidas ma investeerin börsiaktsiatesse".   Foto: Andras Kralla
investor Toomas • 27. märts 2017 kell 11:45

Legendaarne investor ja menuraamatute autor Seppo Saario leiab, et turgudel lühiajaliselt teenimiseks on tarvis nii teadmisi kui distsipliini. Raha on kõige väiksem probleem.

Saario hinnangul on iga kaupleja ja investori kõige suurem vaenlane tema ise. „Kui oskad oma nõrkusi kontrollida, paranevad tulemused kiiresti,“ kinnitab ta.

Vaata, mis on vanameistri hinnangul peamised põhjused, miks kauplejad turgudel raha kaotavad ning mida soovitab ta alustavatele kauplejatele.

Seppo Saariot on kõigil fännidel peagi võimalik näha ka Tallinnas. Nimelt esineb professionaalne kaupleja ja maailma populaarseimate kauplemisõpikute autor Alexander Elder juunis esimest korda Eestis, ning samal konverentsil räägib ka Seppo Saario, kuidas tema Elderi meetodeid praktikas kasutab.

Teadmisi jagavad kaks investeerimis- ja kauplemismaailma tippu, kel kahepeale kokku ligi 100 aastat börsikogemust. Samuti osaleb Saario päev hiljem Elderi ühepäevasel kauplemiskoolitusel. Mõlema ürituse kohta leiab rohkem informatsiooni siit.

Et osalejate arv on piiratud ja suur osa kohtadest on juba läinud, tasub kõigil huvilistel ennast registreerida võimalikult kärmelt.

20. mail ilmub Äripäeva raamatuklubi, LHV ja Admiral Marketsi koostöös eesti keeles Alexander Elderi tähtteos „The New Trading for a Living“.

Raamatut, konverentsi ja koolitust toetavad LHV ja Admiral Markets.

Hetkel kuum