• Jaga lugu:

  Balti tarbijad eelistavad e-kaupluste asemel poodides koha peal käia

  Baltimaades ja Rootsis tegutsev turu-uuringufirma RAIT Grupp leidis, et tarbijate harjumuste ja eeliste seas toimus suurim muutus 2020. aastal igas valdkonnas, siis tänaseks oleme olnud kiired kohanejad neis muutunud oludes.

  Kurioossel kombel nähtus tehtud uuringust, et pea pooled inimestest Balti riikides ei ole rahul ainult sellega, et neil on töö alles. 

  Pandeemia alguses nähti olulist tõusu inimeste säästudes. Eestis ja Lätis, Leedus jõudis see tõus kätte aasta hiljem – praeguseks on pea pooltel inimestel olemas säästud erakorralisteks kulutusteks. 

  Kuna kodukontoris töötamise ja laste distantsõppe tõttu oleme olnud sunnitud palju kodus olema ja ka ise toitu valmistama, siis pea kolmveerand Balti riikide elanikest soovivad, et toidu tegemine võtaks võimalikult vähe aega. 

  Neist ja teistest tarbijakäitumise muutustest rääkis RAIT Faktum & Ariko uuringufirma projektijuht Evelin Ilves-Lepp. Teda usutles hommikuprogrammi saatejuht Allan Rajavee.

  Kui oled juba tellija, siis logi sisse!
   Telli Äripäev
   Juhime tähelepanu, et Sul on õigus keelata oma kontaktandmete kasutamine samasuguste toodete või teenuste otseturustuse tegemiseks võttes Äripäevaga ühendust aadressil [email protected] või telefonil 667 0099.
   Jaga lugu:
  • Hetkel kuum