• Jaga lugu:

  Kuidas lüüa 100 000 euroga inflatsiooni ning teenida 20 000 euroga 20% aastas

  Investor Toomase tunnis on külas hobiinvestor Andrus Vaher ning Swedbanki investeeringute strateeg Tarmo Tanilas, kes pakuvad välja erinevad investeerimisportfellid nii 20 000, 50 000 kui 100 000 euro investeerimiseks. 

  Aastaseks tootluse eesmärgiks on seejuures 20%, 7% ja lõpuks inflatsiooni löömine ning iga tootluse jaoks tuuakse välja mudelportfell. 

  Just 20% tootluse eesmärgi on endale võtnud ka Andrus Vaher, kelle portfellist leiab nii Aafrika Amazoniks kutsutud Jumia Technologies aktsia, Ameerika terasetootja United Steeli, Danske panga ning erinevaid biomeditsiini aktsiaid. Suure tootluse jaoks peab tema sõnul valmis olema ka suure riskiga ning tööd peab tegema väga aktiivselt. Kurssi tuleb end tema sõnul viia ka tehnilise analüüsi põhiliste alustega.

  Tarmo Tanilas vaataks iduinvesteeringute, kasvuaktsiate ning konkreetsete suurt kasvu lubavate sektorite suunas, mida saab kuulata saatest. 

  Saadet juhib Igor Rõtov. 

  Kui oled juba tellija, siis logi sisse!
   Telli Äripäev
   Juhime tähelepanu, et Sul on õigus keelata oma kontaktandmete kasutamine samasuguste toodete või teenuste otseturustuse tegemiseks võttes Äripäevaga ühendust aadressil [email protected] või telefonil 667 0099.
   Jaga lugu:
  • Hetkel kuum