Urmas Sõõrumaa Putini režiimi toetajatele:“Ma ütlen lihtsalt – suu kinni!“ 

  Eesti üks laiahaardelisemaid ja sõnakamaid ettevõtjaid Urmas Sõõrumaa on endale appi võtnud peretütre Katriini, kes töötab Forus Taxis projektijuhina. 

  Pereettevõtlusele pühendatud raadiosaates räägime lisaks aimatavale ka Patarei merekindlusest ja peatume ka Ukraina sõjal. 

  Sõõrumaa, kel on Ukrainaga enda sõnul juba enam kui 12 aastane seos, ütleb, et Ukrainas toimuv läheb talle eriliselt korda. Sõõrumaa sõnul seisavad ukrainlased täna ka eestlaste vabaduse eest ning Olümpiakomitee presidendina on ta äärmiselt pettunud oma iidolites Djokovicis ja Nadalis, kes ei nõustu sõja tõttu Vene ja Valgevene sportlastele seatud võistluskeeluga ja, kes peavad seda väga ülekohtuseks.

  „Ma ütlen lihtsalt:"Suu kinni". Kui ühed sportlased annavad elu meie vabaduse eest ja kaotavad oma lähedased, ja siis ründava poole sportlased julgevad veel midagi kobiseda? Siis ma ütlen:"Koju tagasi!". Olgu selle režiimi vaiksed toetajad, mida nad on, vaikselt edasi. 

  Murdejoon läheb siit kohapealt. Kui sportlane aga avalikult täiesti selgelt ütleb lahti kõigest sellest, mis toimub, siis loomulikult on teine asi. Aga kuniks seda öeldud pole, siis koju tagasi. Praadigu seal koos selle režiimiga.“ 

  Saadet juhib Marili Niidumaa.

  26. augustil toimub Äripäeva esimene pereettevõtlusele pühendatud konverents, kus lavale astuvad Põhjamaade suurima meediakontserni Bonnieri perefirma, kuuenda generatsiooni esindaja Hans-Jacob Bonnier, estiko Grupi suuromanikud Kristo ja Neinar Seli, pereettevõte juustukuningad brändi asutaja ning coach Merit Miller ja ka konverentsi üks moderaatortest on pereettevõtja Ain Hanschmidt. 

  Rohkem infot: https://pood.aripaev.ee/pereettevotete-aastakonverents-2022

  Foto: Liis Treimann

  • Võitjate põlvkonnad
  • 09.05.2022
  KIIRUS:
  Urmas Sõõrumaa Putini režiimi toetajatele:“Ma ütlen lihtsalt – suu kinni!“ 
 • Hetkel kuum