"Ärimehi on kahte tüüpi: üks on freelancer ja teine on investor. Vahe on kannatlikkuses. Kes suudab oodata, on edukam. Kui suudad oodata, saad palju rohkem tagasi," lausus Kristina Mänd-Lakhiani, kes asutas 17 aastat tagasi koos endise abikaasa Vishen Lakhianiga firma Mindvalley.  Foto: Liis Treimann

Valusa kukkumise läbi teinud ettevõtja lugu: hakkasime rumalusi tegema

Marge Väikenurm • 7. august 2020 kell 3:00

Enam kui sada miljonit dollarit väärt rahvusvahelise enesearenguäri Mindvalley kaasasutaja Kristina Mänd-Lakhiani elas ettevõtjana läbi valusa kogemuse, mis karastas teda uueks, alles algavaks majanduskriisiks.

Mänd-Lakhiani näeb nüüd, milliseid vigu ta tegi oma äripartneriga, kui nende venekeelsele turule mõeldud äri Mindvalley Russian kriisi sattus. „Lendasime äriklassis ja käisime näiteks Richard Bransonil külas," toob ta näiteid. "Tegime selliseid asju, kuigi pidanuks vaatama, kuidas kohaneda ja olla jätkuvalt klientidele vajalik – hakkasime rumalusi tegema. Vaatasime, keda lahti lasta, et oma äriklassis edasi lennata. See oli täielik hullumeelsus,“ kirjeldas Kristina Mänd-Lakhiani äri põhjaminekut, mis algas kuus aastat tagasi Venemaa ja Ukraina sõjaga.

Kui oled juba tellija, siis logi sisse!
    Juhime tähelepanu, et Sul on õigus keelata oma kontaktandmete kasutamine samasuguste toodete või teenuste otseturustuse tegemiseks võttes Äripäevaga ühendust aadressil [email protected] või telefonil 667 0099.
    Hetkel kuum