12. juuni 1996 kell 22:00

Uus mobiiltelefon, mis jälgib näo kuju

Nokia 8110 on on ergonoomiline, selle kuju jälgib näo reljeefi. Selleks võib teha lihtsa katse: toetage pea käele nii, et sõrmed puudutaksid nägu ja peopesa jääks vastu suud. Nüüd eemaldage käsi ja vaadake selle kuju -- samasugune, inimnäo reljeefi järgiv kuju on ka Nokia 8110 mobiiltelefonil.

Nokia 8110 telefon sobib teile alati, olenemata teie näo suurusest või kujust, kuna kuulari ja mikrofoni vahelist kaugust on võimalik muuta vahemikus 10,5--17 cm, vahe suurendamiseks peab lihtsalt mikrofonipoolset osa allapoole libistama.

Kui olete kõne lõpetanud ja kaane klõpsatades kinni libistate, saate telefoni kanda taskus -- telefon on väike ja kompaktne ning kaalub kõigest 151 grammi. Peale käepärase ja mugava kuju on Nokia 8110 mobiiltelefonil muidki eeliseid teiste sarnaste mudelite ees. Juhul, kui te telefoni ei kasuta, säilitab see tavalise aku puhul töövõime kuni kolmeks ööpäevaks, suurendatud mahtuvusega akut kasutades koguni kuueks ööpäevaks.

Tavaline aku garanteerib teile kuni kaks tundi kõneaega, suurendatud mahtuvusega aku kuni viis tundi, kusjuures tavalise aku laadimiseks kulub aega kõigest üks tund.

Nokia 8110 kujutab endast ideaalset ja igakülgset kommunikatsioonivahendit ning on reisides asendamatu. Spetsiaalset võrguteenust kasutades on teil võimalik saata ja vastu võtta kuni 160 sümbolist koosnevaid SMS-lühisõnumeid. Teie kõneposti numbrile jäetud SMS-lühisõnumid muutuvad kättesaadavaks üheainsa klahvivajutusega. Samuti on teil võimalik (kasutades Nokia Cellular Data Cardi ehk spetsiaalset andmekaarti) saata ja vastu võtta fakse, faile ja elektronposti kiirusel 9600 bitti sekundis.

Hetkel kuum