13. juuni 1996 kell 22:00

Neljapäeva hilisõhtul esitlevad Jaak Joala, Ivo Linna ja Tõnis Mägi esimest ühist laserplaati «Las jääda kõik, mis hea», mille idee autoriks on Ernst Tael Eesti Raadiost.

Plaadile on jäädvustatud 1970. aastate igihaljad ja praegugi tuntud lood, näiteks «Naerata» või «Tooli kõrval tool», mis praegugi raadio edetabelites seikleb. Esimesel plaadil on 15 lugu, ent valmis on ka teise plaadi jagu ar-mastatud meloodiaid.

Juba kümneid aastaid laval püsinud solistidele sekundeerib Eesti Raadio orkester ja hulk eesti ansamblitest tuttavaid tippmuusikuid.

Hoiatuseks neile, kes soovivad minna taaselustama tundeid möödunust: piletid tuleb muretseda varem, sest kohapeal enne kontserti müüki ei toimu!

Järgmise nädala neljal ööl toob draamateater vaataja ette erandliku ööprojekti etenduste, tantsu ja üllatustega, mis vältab kolm ja pool tundi. Nii Dracula-lugu kui «Lõppmängu» etendatakse sellisel kujul vaid neli korda.

Osalevad tuntud lavajõud Aleksander Eelmaa, Rita Raave, Sulev Luik, Guido Kangur, Kaie Mihkelson jne. Draculaks on külaline Vanalinna stuudiost Vello Janosn. Näidendid on lavastanud Evald Hermaküla.

Kes ei jaksa ööd üleval püsida, võiks vaadata kell 20 T. Kushneri seksuaalvähemuste probleeme lahkavat, maailmas vastakaid kirgi üles kütnud «Ingleid Ameerikas», lavastajaks rootslane Georg Malvius.

Vaalas avatakse Mare Tralla näitus «Second-handlove stories», mille keskseks teemaks on armastus. Lugude inspireerijaiks on tundmatud naised, kelle öösärgid ja pesu on müügil second-handkauplustes. Pesutükkide ajalugu kajastab nende naiste elu salajasemat poolt.

Hetkel kuum