2. juuli 1996 kell 22:00

Traditsiooniliselt laineline uudiskate

Bituumenist Aqualine-laineplaat on Belgias valmistatud uus katusekattematerjal. Kuna kasutatakse spetsiaalset tootmisprotsessi, on Aqualine-plaadid traditsiooniliselt lainelised ja nende valmistamiseks on kasutatud materjali, mis teeb 200x91 cm suurused plaadid väga kergeks (5 kg).

Plaadid on kaetud sileda akrüülkihiga, mis kaitseb plaati UV-kiirguse, deformatsiooni ja sambla tekke eest. Aqualine-plaadid on piisavalt paindlikud, et neid kasutada iga katuse peal.

Laineplaate on kolmes värvitoonis: punane, roheline, must. Nende pealispind on sile ja läikiv ning nad ei sisalda mürgiseid aineid.

Aqualine-katuseplaadid on universaalne materjal, mida võib kasutada nii uusehitustel kui ka renoveerimistöödel. Kuna plaadid on kerged, sobivad nad hästi eterniit- ja laastkatuste väljavahetamiseks.

Palju kasutatakse Aqualine-plaate suvilate, aiamajade ja teiste kergema konstruktsiooniga katuste ja seinte katmiseks.

Õige paigaldamise ja ekspluatatsiooni korral annab tootjatehas Aqualine-laineplaadile kümneaastase garantii. Tegelikkuses säilitab laineplaat oma omadused tunduvalt kauem. Aqualine-plaadile on antud rahvusvaheliselt tunnustatud sertifikaat ISO 9002.

Valmistajatehas koos tütarfirmadega Hollandis, Prantsusmaal ja Saksamaal kuulub bituumenmaterjale valmistavasse kontserni ATAB.

Hetkel kuum