3. september 1996 kell 22:00

Warmek 60 sobib ka kortermajade kütteks

Warmek 60 uudsus seisneb selles, et erinevalt teistest kateldest on suudetud katla sekundaarpõlemiskambris tekitada tugev turbulentsiefekt. See on andnud katlale lisavõimsust ning soodustanud kütteaine jäägitut põlemACist.

Lisaks on katlal Warmek 60 põlemisõhu kanalid ehitatud ahenevana, mis tagab, et soojusülekande käigus gaasi rõhk ei vähene.

Kaks uuendust on võimaldanud saavutada oma mõõtmete kohta suure võimsuse ning tunduvalt suurema kasuteguri (80--81%) tahkekütuse põlemisel.

Warmek 60 on valmistatud 5mm terasplekist, korpus on vooderdatud soojusisolatsiooniga ja kaetud värvitud katteplekkidega.

Katel on konstrueeritud universaalsena, st võimaldab kütta nii vedelkütuse, gaasi, turba- või saepurubriketiga, tükkturbaga kui ka halupuudega. Ettevalmistamisel on modifikatsioon hakkepuiduga kütmiseks.

Warmek 60 võib kasutada niihästi eramute kui ka väiksemate ning keskmise suurusega mitmekorteriliste majade ning ühiskondlike hoonete küttesüsteemide rajamisel ja rekonstrueerimisel.

Eramu kütte- ja veevarustussüsteemi väljaehitamisel võimaldab Warmek 60 katel loobuda tarbevee soojendamise lisaseadmetest (elektriboilerid).

Mitmekorteriliste majade küttesüsteemide väljaehitamisel või rekonstrueerimisel sobib Warmek 60 eelkõige majadele, mis on ehitatud iseseisva katlamajaga või saavad sooja pikast ning halvasti isoleeritud keskküttetrassist.

Hetkel kuum