6. november 1996 kell 22:00

3M toob turule võimsaima LCD-projektori

Uus 3M MP 8650 multimeediaprojektor, mis tuleb Euroopas müügile eeldatavasti 1997. aasta jaanuaris, on esimene ja siiani ainuke projektor oma klassis, mis ühendab endas 1000 ANSI-luumenilise heleduse true SVGA (800x600 pikselit) lahutusvõimega. Selle projektoriga saab näidata sügavaid, tõelisi värve nii kunstlikult kui ka päikese valgustatud ruumis pisimateski detailides.

MP 8650 true SVGA lahutus vastab piksel-pikselilt tänapäeva juhtivate arvutite ekraanipildile. Nii on võimalik projekteerida ekraanile kõrge lahutusastmega kogu ekraani kujutis ilma selle pakkimise vajaduseta, mis on üldlevinud tehnoloogia enamikus turul olevates projektorites. Seetõttu jõuab ekraanil vaatajani täpselt sama hea kujutis kui see, mis paistis esituse loomise ajal arvutiekraanil.

Kogu lahutusvõime ja heledus on paigutatud väikesesse kandesangaga ümbrisesse, et muuta 3M MP 8650-l võimsaks ja mobiilseks asendajaks statsionaarsetele projektoritele. SVGA lahutus ja 1000 ANSI luumenit pole siiski kõik, mis MP 8650 pakkuda on. Multimeedia presentatsioonide jaoks atraktiivseks muudab selle toote ka tema lihtsus. Projektor on ühilduv enamiku üldlevinud arvuti ja audio/videosüsteemidega. Plug and play lähenemise tõttu on seda kerge üles seada, rääkimata väljapaistvast töökindlusest ja teenindusest. Projektor ühildub IBM/PC ja Macintosh arvutitega (SVGA, VGA) ning NTSC, PAL, SECAM, S-VHS videosüsteemidega. Standardselt on varustuses 3M virtuaalhiir, mis annab võimaluse juhtida kogu projektori tööd peaaegu igast saali nurgast. Nelja sisendkanalisse saab ühendada korraga kuni kaks arvutit ja kaks videoseadet, mille vahel on ekraanipilti võimalik ümber lülitada. Monitori sidestus on tehtud selliselt, et oleks võimalik jälgida pilti ka oma arvuti(te) ekraanil ajal, mil publik näeb kujutist suurel ekraanil. Projektori võib muu hulgas paigutada ka lakke või näidata sellega pilti ekraani tagapoolelt ja lisada väline helivõimendussüsteem, kui sisseehitatu kipub nõrgaks jääma.

Hetkel kuum