19. veebruar 1997 kell 22:00

Välitelefon ei karda tolmu ega vihma

Ilmastikukindel välitelefon Racal on mõeldud kasutamiseks tööstuspiirkondades, sadamates, laevadel, ehitusobjektidel, raudteel, elektrijaamades, kaevandustes, kaitsejõududes -- st kõikjal välistingimustes.

Toote valmistamisel on arvestatud Briti tolmu- ja niiskuskindluse standardit.

Racali välitelefoni korpus on valatud alumiiniumist, see on niiskus- ja löögikindel ning kaetud kaitsekaanega, mida võib soovi korral lukustada. Kaas on varustatud vedrumehhanismiga, mis hoiab korpuse alati kaetuna.

Telefoniklaviatuuril on numbriklahvid ja spetsiaalklahvid: *(tärn), # (ruut) ja R-klahv/flash. Nendele saavad telefonivahendusjaamade kasutajad omistada mitmesuguseid funktsioone, nagu kõne suunamine, noppimine, kõnekonverents jm. Telefonil on numbrisedel, kuhu saab märkida olulisi numbreid.

Piisavalt tugev helin võimaldab telefoni helisemist kuulda üsna mürarohkes keskkonnas.

Polüuretaanist telefonitoru on ühendatud telefoniga vastupidava armeeritud kaabliga (lubatud tõmbetugevus kuni 150 kg), mis tagab tõhusa kaitse vandalismi ja välismõjude eest.

Telefon töötab laitmatult temperatuurivahemikus --30 kuni +55 °C, teda võib paigaldada seinale või posti külge. Omab sisseehitatud piksekaitset, maksimaalne lubatud ülepinge maa suhtes on 1,5 kV.

Telefoni võib saada kahes värvitoonis: hall ja kollane.

Hetkel kuum