12. juuni 1997 kell 22:00

13. juuni 1992

Päevalehe peatoimetaja Margus Mets: «Tänaseks peaks ilmselt selge olema, et ajakirjandust ei saa väikeprivatiseerimise seaduse järgi privatiseerida. On ju vaks vahet, kas tegemist on kingsepatöökoja või lehetoimetusega...

Päevalehe rentimisel oli põhikonkurente kolm -- meie, 7 Päeva, kelle taga on Edgar Savisaar ja Hans H. Luik. Minu meelest olid kõigil kolmel erinevad eesmärgid. Toimetus tahtis eelkõige Päevalehte välja anda, Hans H. Luik tahtis teha raha ja savisaarlased poliitikat.

Maikuus kirjutati Haapsalus alla Eesti-Rootsi aktsiaseltsi Ragnsells Läänemaa asutamislepingule. Loodav firma hakkab korraldama Läänemaa prügimajandust. Tööd loodetakse alustada selle aasta 1. oktoobril. Aktsiaseltsis esindab Rootsi poolt kontsern Ragn-Sellsföretagen AB, Lääne maavalitsus osaleb ühisettevõttes Eesti vabariigi valitsuse loal osaga Haapsalu kommunaalettevõtete kombinaadi ja maavalitsuse varast.

Püüdkem vaadata neid muutusi, mis ootavad meie majandust ja kogu igapäevast elu ees pärast rahareformi käivitamist. Piltlikult öeldes hakkab majandus sellest päevast alates lõplikult pea pealt jalgadele pöörduma.

Riigimetsamaade Tallinna talituse metsaoksjonil müüdi enampakkumisel 1152 tihumeetrit Jägala ning Viherpalu metskonna metsa, ühtekokku 12 970 USA dollari eest. Riigimetsamaade Räpina talituse oksjonil osteti Meeksi ja Räpina metsamajandite metsa 3000 tihumeetrit 42 950 USA dollari eest.

Hetkel kuum