18. august 1997 kell 22:00

Käsitsi valmistatav leib on saare uhkus

Pansionaatides on väga head söömisvõimalused, kui te neis ka ööbite.

Mäe talust saab täislõunasöögi 40 krooniga, Norrenda pansionaadis peab välja andma sadakond krooni, Elle-Malle pansionaadis 70 krooni. Suuremõisa pansionaadi 64kroonine kolmekäiguline lõuna andis silmad ette nii mõnelegi pealinna söögikohale.

Kui te aga öömajaliste hingekirjas ei ole, saab pansionaadipidajatega ehk kokkuleppe, kui paar tundi varem toidu ette tellite.

Omapäi reisijatel võib aga kõhutäite leidmisega keerulisemaks minna. Sooja toitu võib otsima minna Sviby külast Laurase talupood-kohvikust. Sadama juures on üks väike putka, kust saab ehk võileiba ja Popsi pood pakub kohvi ja küpsetisi. Hinnad on märksa soodsamad kui Eestimaa kuurortlinnades.

Saare keskuses Hullos asuv kauplus on lahti kella kuueni ja nädalavahetusel neljani. Nutikas on end varustada karastusjookidega, sest ühel hetkel on kõik müügikohad kas kinni või lagedaks ostetud.

Vormsi uhkus on leib. Käsitsi tehtud leiba müüakse Laurase talupoes ja taasavatud leivatööstuse poes -- Popsi poes. Mõlemast leiab ka mõned suveniirid, käsitööesemeid ja saare kaardi.

Hetkel kuum