2. detsember 1997 kell 22:00

Herculese jõud sai koduarvutisse

Protsessor:- Intel Pentium 166 MMX

Põhimälu:- 16 MB

Graafikakaart:- ATI 3D, 2MB videomälu

Helikaart:- 16bitine

Kõvaketas:- Western Digital 2,0 GB

CD-ROM:- 24kordne

Monitor:- 15? digitaalne värvimonitor Hyundai DeluxScan

Hind:- 16 990 kr

Allikas:- Pennu Computer Technology

- Novembri lõpus tõi Eesti suurimate arvutitootjate hulka kuuluv Pennu Computer Technology turule oma esimese uue koduarvuti Hercules. Jõuluostude buumiks ajastatud võimas multimeediaarvuti on mõeldud nii tööks kui mängimiseks. Põhitähelepanu on pööratud multimeediarakendustele, meediaelamusi tekitavad 3D-graafikaga videosüsteem, 24kordse kiirusega CD-ROMiseade, aktiivkõlarid ja kvaliteetne helikaart.

Pennu Herculese omanik saab arvutit ostes lisaks Windows 95-le kaasa ka kaks uuemat arvutimängu, mida ta võib oma vabal valikul valida kaheksa hulgast. Sealjuures on pakutava puhul silmas peetud nii mängijate vanust kui ka eelistusi. Leidub midagi nii ?jookse ja tulista? kui ka strateegia- ja küsimusmängude austajatele. Arvuti kodus ülesseadmine on lihtne, sest standardiks kujunenud ?plug and play? tehnoloogia tähendab, et kas uue joystick?i, modemi või printeri paigaldamine pole muud kui pistikute ühendamine.

Komplekti kuuluv 15? Hyundai digitaalne värvimonitor on helkideta, mati ekraanipinnaga ja vastab maailmas tunnustatud madalkiirgusnõuetele.

Esialgu on Herculese põhilisteks müügiregioonideks lisaks Eestile ka Läti, Leedu, Soome ning Rootsi, kus kavatsetakse läbi viia ka spetsiaalne postimüügikampaania. PCT planeerib novembris-detsembris toota ja müüa vähemalt 700 multimeediaarvutit Hercules.

Hetkel kuum