8. aprill 1998 kell 22:00

Eesti kinnisvarafirma laieneb Ukraina turule

ASi Falgi Vara juhatuse liikme Ivar Kiili sõnul soovivad paljud Eesti, Soome ja Rootsi ärimehed Ukrainas oma äritegevust alustada, kuid suureks takistuseks osutub tootmis- ja elamispindade leidmine.

Kiil lisas, et valdavaks klientuuriks on ärimehed ja kinnisvaratehinguid tehakse eelkõige Kiievi kesklinnas kui kõige perspektiivikamas piirkonnas.

Kinnisvarafirma Falgi Vara Kiievi filiaal paikneb Ukraina Eesti saatkonnaga samas majas. Ruumide ost ja remont maksis kokku ligi kaheksa miljonit krooni.

Rahvusvahelise kinnisvaraketi sõlmed on ettevõttel plaanis lähiajal luua ka Vilniuses, Riias, Helsingis, Minskis ja Floridas.

AS Falgi Vara kuulub sajaprotsendiliselt aktsiaseltsile Herald Holding, mille üks omanikke on Märt Vooglaid. Praegu haldab Herald Holding 90 miljoni krooni väärtuses kinnisvara ning ettevõte põhineb sajaprotsendiliselt Eesti kapitalil.

ASi Falgi Vara aktsiakapital on 10 000 krooni ja firma prognoosib selle aasta kasumiks 1,5 miljonit krooni. Käesoleva aasta reklaamikampaaniaks kulutab AS Falgi Vara ühe miljoni.

Hetkel kuum