5. mai 1998 kell 22:00

Powerboss kontrollib elektrimootorit

Enamik mootoreid töötab allpool oma projektvõimsust ja seega ebaefektiivselt. Powerboss suurendab oluliselt vahelduvvoolu induktsioonmootorite töövõimet ja vähendab kulutusi nii elektrienergiale (kuni 35%) kui ka hooldusele (kuni 80%). Seade annab efekti ventilaatorite, konditsioneeride, külmutusseadmete, konveierite, pumpade, eskalaatorite, tööpinkide jms juures.

Tavaliselt töötavad ettevõtete vahelduvvoolu asünkroonmootorid täiskoormusel väga lühikese perioodi vältel ning kulutavad ülejäänud ajal suure osa energiast soojusele ja vibratsioonile. Vooluahelasse ühendatud Powerboss fikseerib testimistsükli jooksul mootori andmed ja salvestab selle tööks vajalikud parameetrid. Salvestust kasutatakse mootori efektiivsuse jälgimiseks ja tagatakse pöörlemiskiiruse täpne vastavus muutuvale koormusele.

Powerboss kasutab võimsat protsessorit, mis kindlustab vajadusel sajandiksekundi jooksul elektrimootorile vajaliku pinge ja voolutugevuse, võimaldades mootorile maksimaalse võimsuse. Pöörete märgataval vähenemisel katkestab seade momentaanselt mootori toite. Võimalik on ka mootori distantsjuhtimine. Powerbossi kolmefaasilised seadmed on varustatud pehme käivitamise (kuni 500 starti päevas) ja seiskamise funktsiooniga, mis märgatavalt tõstab mootori ja mehhaanika tööiga.

Hetkel kuum