Merike Vals petab edasi

ÄP 20. november 1998, 00:00

Pärast seda, kui kolmapäevane Äripäev kirjutas Merike Valsi pettustest, helistas mitu inimest ja väitis, et see inimene on neilt raha välja petnud ka sel aastal. Valsi suhtes on algatatud kriminaalasi juba 1996. aastal, sügisel pidi tema üle algama kohtuprotsess.

«Meilt pettis ta raha välja nädal tagasi,» rääkis eile Tallinna raamatukaupluse Areng juhataja. Vals esitles ennast kui keeleõppekursuste korraldajat ja võttis 10 000 krooni eest raamatuid. «Nüüd helistab iga päev ja lubab kohe raha tuua,» lisas juhataja.

Eraisik Helle Ruukolm rääkis, et temalt pettis Merike Vals tänavu aprillis 15 000 krooni lubadusega ta Rootsi lõbusõidulaevale tööle saata.

Kuna süüdistuskokkuvõte Valsi esialgsete kelmuste osas on valminud, peavad uued kannatanud ilmselt oma hagi kohtule eraldi esitama või tegema avalduse politseile, kommenteeriti kohtus.

Praegustel andmetel on Vals välja petnud 85 firmalt ja eraisikult ligi miljon krooni. Kohtuasja algatamine lükkus esmaspäeval edasi tema ootamatu haigestumise tõttu.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    25. November 2011, 08:57
    Otsi:

    Ava täpsem otsing