25. november 1998 kell 22:00

Kaart ühendab pihuarvuti mobiil- ja tavatelefoniga

Et saata ja lugeda igal ajal ning igas kohas elektronkirju, teostada pangaoperatsioone, kasutada faksimasinat, selleks ei pea töötaja viibima pidevalt kontoris.

Abiks on pihu- ja sülearvutit mobiil- või tavatelefoniga ühendav PC-Card. Lisaks kaardile, telefonile ja arvutile on süsteemi toimimiseks vaja mobiilsideoperaatorilt tellida GSM-data teenus Interneti-ühenduse tagamiseks. Kontseptsioon «alati kontoris» tähendabki võimalust kanda kõiki kontori funktsioone endaga kaasas.

PC-Card toetab lisaks GSM-telefonile ka tavalist telefoniliini, mis võimaldab kodus või n-ö liinide läheduses kasutada sedakaudu odavamat ühendust. Ettevõtja saab kliendi või äripartneri juurde minekut tänu PC-Cardile valmistada ette ka autos, bussis või bensiinijaamas kohvi juues. Vaja on ainult PC-Cardi, arvutit ja mobiiltelefoni. PC-Card ühildub peale lauatelefonide Nokia, Ericssoni, Philipsi, Siemensi, Motorola mobiiltelefonidega. Standardvarustusse kuulub lisaks PC-Cardile kaks ühenduskaablit, telefonipistik ja disketid kasutusjuhendiga.

Hetkel kuum