Reet Oil pingutab iga kliendi nimel

Tiit Efert 31. jaanuar 2001, 00:00

?Meie ei püüa klienti ümber kujundada, vaid kujundame firmat kliendi järgi,? sõnas Viljus. Kui klient tahab, pingutavad mehed, et ta saaks kauba kätte siis, kui soovib ja teevad mööndusi maksetähtajas, kui kliendil on raskusi.

Pikaajalise kliendi Emart-Auto ASi juhataja Andrei Antsoni kinnitusel saab Reet Oililt tõepoolest täpselt nii palju õli, kui soovid, ja isegi nädalavahetusel, kui vaja.

Õlide ja määrdeainete turuliidri Infast Oil ASi juhatuse esimehe Aleksandr Pototski sõnul ei püsigi ilma pingutamata õlide ja määrdeainete turul konkurentsis.

Reet Oil valib müügimehi põhjalikult ja teeb neile õlialase koolituse, et nad oleksid suutelised klientidele asjalikku nõu andma. Et iga klient leiaks sobiva, pakub Reet Oil õlisid laial skaalal. Lisaks pakuvad mehed Saurix Petroleum Rakvere esindajatena ka kütust. ?Õli ja kütus täiendavad teineteist,? lausus Suuk.

Reet Oili põhitegevus on õlide importimine Venemaalt. ?Vene autod jäävad, neid on ka Euroopas ja Vene õlitööstus areneb ning muutub tõsiseks konkurendiks Lääne firmadele,? on Suuk tulevikus kindel.

Aleksandr Pototski sõnul Reet Oilil arengupotentsiaali veel jagub. Tema hinnagul tagab firmale edu ka mullune Õlieksperdi kaubamärgi ostmine. Selle märgi all hakkab Reet Oil õli pakendama. Lisaks laienes Reet Oil hiljuti oma filiaalidega ka Raplasse ja Tallinna.

Firma käibe kiire kasvu juures märkis Viljus negatiivsena, et ettevõte nõuab pidevalt investeeringuid, ent pankadest on pea võimatu laenu saada. Seetõttu tuleb kogu kasum kohe ettevõttesse tagasi investeerida,? sõnas Viljus, kelle sõnul tuleb firmat juhtida kõhutunde järgi. ?Kui tunned, et midagi on valesti, siis ära punni,? lisas ta.

NB!Ülejäänud edulugudega saab tutvuda reedel uues Gaselli rubriigis.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    06. December 2011, 19:34
    Otsi:

    Ava täpsem otsing