Kuhu minna

ÄP 14. juuni 2001, 00:00

http://kuhuminna.delfi.ee/

Üks põhjalikumaid sündmuste kalendreid veebis. Peamine väärtus seisneb kasutaja kommentaarides: inimesed käivad ise kohal ja ütlevad seejärel teistele, kuidas oli. Näiteks kinno minnes saab nii juba jooksva seansi kohta päris palju teada. Lisaks on võimalik sündmusi koha, aja ja teema järgi sorteerida.

http://www.aktivist.ee/

Puhtalt meelelahutusele pühendatud portaali plussiks on peale teksti ka pildimaterjali rohkus. Sündmustele lisaks on palju infot ka turismi kohta: vaatamisväärsuste tutvustused, soovitused ja nõuanded.

Kasutajate kommentaarid on kogutud teemade kaupa erinevatesse foorumitesse.

http://www.weekend.ee/est/

Tundub, et see lehekülg on jäänud eelmisesse aastasse. Huvitavate sündmuste kataloogist võib leida soovituse Savage Gardeni kontserdiks, mis toimus eelmisel aastal. Tegemist on suure kõikvõimalike meelelahutusasutuste ja turismiettevõtete andmebaasiga. Otsimine selles andmebaasis on arvatavasti veel pooleli, sest otsingulehekülg on tühi. Kataloogi stiilis andmebaasist võib leida meelelahutuskohti üle Eesti ja valik tundub olevat üsna põhjalik.

http://www.mega.ee/vabaaeg/

Delfist staatilisem, kuna võimaldab otsida pidude, söögikohtade, teatri, kontserdi, kino ja spordiürituste järgi ning soovi korral otsida sobilik ajaveetmise paik kasvõi selle järgi, kui palju maksab kusagil seljanka. Saabuva peo kohta on võimalik tellida teade e-postkasti.

Mõeldud on ka neile inimestele, kes ei viitsi üldse kusagile minna ? nemad saavad ülevaate sellest, mida põnevat on vaadata televiisorist.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
06. December 2011, 19:34

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris Hetkel eetris

Äripäeva raadio viimased saated

Kõiki viimased raadio saated
Otsi:

Ava täpsem otsing