Eesti Telefon alustas veebipõhise raamatupidamisrakenduse pakkumist

10. september 2001, 13:07

Eesti Telefon alustas väiksematele ja keskmistele ettevõtetele renditeenusena veebipõhise raamatupidamistarkvara B24 pakkumist, teatas Eesti Telefon pressiteates.

Peale algdokumentide konteerimise ja seadusega nõutud aruannete koostamise, ühendab B24 endas raamatupidamise ja finantsanalüüsi, finantsaruannete generaatori, eelarved ja nende jälgimise ning klientide ja hankijate tehingute arvestuse. B24 palga- ja personaliarvestuse pakett lihtsustab tööjõu haldamisega seotud küsimuste lahendamist. Veel sel aastal lisanduvad tootele põhivahendite ning laoarvestuse paketid.

Eesti Telefoni IP Teenuste ärilahenduste teenistuse juhataja Margus Kauri sõnul võimaldab veebipõhine raamatupidamistarkvara sisestada kasutajal andmeid asukohast sõltumatult, s.t. B24 kasutamise eelduseks on vaid internetiühenduse ja veebibrauseri olemasolu. 'Oleme palju tähelepanu pööranud kasutusmugavusele, näiteks võimaldades töö tegemist samaaegselt mitmes aknas ning luues hiirele alternatiivi klahvikombinatsioonide näol, mis teeb toote kasutamise lihtsaks ka suuremate sisestusmahtude korral,' märkis Kaur. Erinevalt teistest turul olevatest raamatupidamistarkvaradest on B24 hinnakujundus paindlikum, võttes arvesse vaid kliendi poolt kasutatavaid mahtusid ning kujundades vastavalt sellele teenuse hinna.

Raamatupidamistarkvara B24 kasutajate identifitseerimiseks kasutatakse Eesti Telefoni ID kaardina Atlase teenustekaarti, mille turvalisuse aste on samal tasemel internetipanganduses nõutava turvalisusastmega. Atlase teenustekaart on sarnane panganduses kasutatavate paroolkaartidega ja võimaldab kasutada internetikeskkonnas teenuseid, mille eeltingimuseks on võimalus klienti üheselt tuvastada.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing