Starman hakkab esmaspäevast Tartus telepilti näitama

02. november 2001, 14:57

Kaabeltelevisioonifirma AS Starman hakkab esmaspäevast Tartus Annelinnas umbes poolele tuhandele inimesele telepilti näitama, ütles Starmani Tartu projektijuht Liivi Tamm.

Tamme sõnul on vajalik optiline kaabel tänaseks veetud kuude Annelinna paneelmajja. ?Kokku on meil eellepingud elamuühistutega sõlmitud 233 paneelmaja kohta, kus elab ligi 14 000 inimest,? rääkis Tamm. ?Majade sees on süsteemid paigas, vaja on veel optiline kaabel vedada.?

Täna pärastlõunal avas Starman Annelinnas asuvas klienditeeninduskeskuses pidulikult Tartu kaabeltelevisoonivõrgu. Tartu on Starmanile kümnes linn, kus nad telepilti vahendavad.

Tamme andmeil on tulek Tartu kaabel-TV turule läinud Starmanile maksma 15 miljonit krooni. ?Investeeringuid on vaja teha veel umbes 20 miljoni krooni eest.? Kolme aastaga plaanib firma ehitada kogu Tartut katva kaablivõrgu.

Seni on Tartus aastaid kaabeltelevisiooni pilti näidanud vaid Tele2. Paar kuud tagasi tuli Tartu kaabel-TV turule ka STV Kaabeltelevisioon, mis näitab telepilti Ropka linnaosas.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing