Ülo Toomsalu • 29. jaanuar 2002 kell 6:08

Robert Lepikson pani Võrumaa talu müüki

Ärimees ja endine kõrge riigiametnik Robert Lepikson pani eilsest müüki oma talu Võrumaal ning elamukrundi Tallinnas Maarjamäel, kirjutab Eesti Päevaleht.

?Ma ei ole avaliku elu tegelane, et peaksin selgitusi jagama,? ütles Lepikson. ?Võin ükskõik mida müüa, kasvõi aluspükse,? lisas ta.

?Mul on kõigest siinsest kõrini, olen juba teist nädalat Euroopas,? ütles Lepikson. ?Müün maha kõik, mida otseselt siinseks eluks enam vaja pole. See on ametlik vastus,? oli Lepikson tõrjuv.

Eile avaldatud müügikuulutuste järgi ootab Lepikson hinnapakkumisi ning hinda kuulutustes avaldatud ei ole.

Lepiksonile kuuluv renoveeritud talukompleks asub Võrumaal Kündjal. Hoonetes on elamispinda 84 ruutmeetrit.

Talumaa koosneb kahest kõrvuti asuvast, kokku üle 82 hektari suurusest kinnistust, millest 28 hektarit moodustab põllumaa. Lisaks paikneb kinnistutel järv ning viis tiiki.

Samuti müüb Robert Lepikson eksklusiivset 2800 ruutmeetri suurust elamukrunti Maarjamäel, krundilt avaneb vaade merele ja linnale.

Elamukrundile on paigaldatud tehnovõrgud, kaasa arvatud gaasitrass, lisaks öeldakse kuulutuses, et olemas on ka detailplaneering.

Kinnisvaraspetsialistide sõnul on Maarjamäe elamukrundi hinnanguliseks väärtuseks neli miljonit krooni. Võrumaa talukompleksi väärtuseks hindavad kinnisvaraeksperdid kuni miljon krooni.

Hetkel kuum