Viktoria Korpan • 1. märts 2002 kell 11:47

Atlas ADSLi kodukasutajad saavad lugeda BNSi uudiseid

Tänasest saavad ligi 10 000 eraklientidest Atlas ADSLi Light ja Mediumi pakettide kasutajat tasuta lugeda BNSi uudiseid, 1. aprillist tõstetakse aga Lighti allalaadimiskiirust veerandi võrra, teatas Eesti Telefon.

BNSi uudiseid saavad kodukasutajad lugeda õhtuti ja nädalavahetustel aadressil http://www.bns.ee.

Eesti Telefoni interneti- ja andmeside talituse juhi Olav Harjo sõnul on BNSi uudiste lugemise lisandumine esimeseks sammuks Atlas ADSL Lightile ja Mediumile lisanduvatest uutest sisuteenustest.

'BNSi uudiste pakkumisega ja aprillis loodavale multimeediaportaaliga soovime oma kiirete interneti püsiühenduste kasutajatele anda käegakatsutava eelise nii sissehelistamisteenuste kui ka teiste püsiühenduste ees,' ütles Harjo. 'Valides oma partneriks BNSi soovime oma klientidele pakkuda garanteeritud kvaliteediga uudiseid.'

BNSi tegevdirektor Oleg Harlamovi sõnul näeb BNS koostöös Eesti Telefoniga parimat moodust pakkuda oma uudiseid ka erakliendile suure teenusepakkuja vahendusel.

Tänavu aprillis avab Eesti Telefon multimeediaportaali, mis loob Atlas ADSL Lighti ja Mediumi koduklientidele võimaluse interneti vahendusel hea kvaliteediga raadiot kuulata, lemmiksaateid vaadata, tutvuda uute filmidega ning jälgida Eestis toimuvat läbi rohkete veebikaamerate ja internetiülekannete. Lisanduvate võimaluste kohta ilmub lähem info Atlase kodulehele (www.atlas.et.ee) märtsikuu jooksul.

Multimeediateenuste kvaliteetsemaks tarbimiseks tõstab Eesti Telefon alates 1. aprillist Atlas ADSL Lighti allalaadimiskiirust veerandi võrra kuni 320 kbit/s.

Hetkel kuum