Gea Velthut-Sokka • 10. detsember 2003 kell 7:13

Keskerakonna uus peasekretär on Kadri Must

Keskerakonna juhatus kinnitas teisipäevasel koosolekul erakonna uueks peasekretäriks Kadri Musta.

Seni selles ametis olnud Küllo Arjakas otsustas ametist lahkuda. «Olen täitnud Keskerakonna peasekretäri kohuseid üle 12 aasta, tunduvalt pikemalt kui minu kolleegid teistes erakondades,» selgitas Küllo Arjakas oma soovi ametist lahkuda, kirjutas Postimees Online.

Paratamatult igaüks ammendab end nii pika perioodi jooksul. Usun, et aeg on sobiv anda teatepulk üle nooremale generatsioonile, lisas Arjakas.

Vastkinnitatud peasekretär Kadri Musta sõnul on Küllo Arjakas olnud Eesti lähiaastate kõige professionaalsem erakonna peasekretär. «Tema töö jätkamine on suur väljakutse,» ütles Must.

«Näen oma esimese ülesandena viia lõpule Keskerakonna osakondade reform. Just tugev piirkondlik organisatsioon on eelduseks, et me saavutame maksimaalse tulemuse järgmisel aastal Europarlamendi ja 2005. a. kohalike omavalitsuste valimisel,» kommenteeris Must eelseisvaid ülesandeid.

Küllo Arjakas jätkab erakonna poliitika sekretärina. Alates 1998.aastast täitis neid ülesandeid Sven Mikser.

Kadri Mustal on magistrikraad University College London? ist. Selle aasta septembrist novembrini töötas ta Brüsselis NATO Parlamentaarse Assamblee juures.

Hetkel kuum