Erilise lahendusega korterelamu Pirital

ÄP 26. jaanuar 2004, 00:00

Piritale kerkib aasta lõpuks eripärase arhitektuuriga kortermaja, mille teeb huvitavaks ovaalne klaasist majaosa.

TTP arendab Piritale Lauri, Vahtriku, Lehiku ja Andrekse tee elamukvartalisse kortermaja, mille projekteerimisel on järgitud piirkonnale omast funktsionalistlikku arhitektuuri.

Hoone koosneb kolmest korterite plokist, millest ühe moodustab ovaalne klaasist majaosa, kus pakkumises valgusküllased ning huvitavate ruumilahendustega korterid. Läheduses asuv meri ning piki rannajoont kulgev männimets lisavad piirkonnale atraktiivsust, võimaldades nautida looduslikku elukeskkonda. Samuti on oluliseks väärtuseks piirkonna ühtne hoonestus ning elanikkond, mis lisab turvalisust ning eksklusiivsust. Piritale meelitab ka linna lähedus, hea bussiühendus ning väljakujunenud infrastruktuur.

Kolmekorruselises elamus on 51 korterit. Projekteerimisel on arvestatud nii väiksemate kui ka suuremate perede vajadustega. Valida saab ühe-, kahe-, kolme- ja nelja- toaliste korterite vahel. Kõikides korterites on köök, elutuba, üks kuni kolm magamistuba ning rõdu või terrass. Kõikidele korteritele on esimesel korrusel eraldatud abiruum, kus saab hoida näiteks jalgratast või lapsevankrit. Maja ümbrus on haljastatud ning varustatud juurdepääsuteega. Hoones on eraldi gaasikatlamaja, mistõttu kommunaalkulud on mõõdukad. Siseviimistluse valik on lai, arendaja pakub võimalust kliendil vastavalt oma soovile korter viimistleda.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    06. December 2011, 19:34
    Otsi:

    Ava täpsem otsing