AS Vilojett ostis 20 mln eest Eurost Auto müügisalongi

11. veebruar 2004, 14:13

Mazda autode edasimüüja AS Vilojett ostis uue Mazda esinduse rajamiseks Tallinnas Kadaka ja Akadeemia tee nurgal asuva Eurost Auto müügisalongi.

Tehingu suuruseks oli 20 miljonit krooni, teatas Vilojett.

Notariaalne ostu-müügileping kinnistu ja sellel asuva 2000 ruutmeetri suuruse üldpinnaga hoone ostuks sõlmiti eile. AS Vilojett plaanib avada uue Mazda keskuse ning kolida ostetud hoonesse hiljemalt märtsi lõpuks, selle ajani jätkatakse tööd oma senistes ruumides Kadaka teel. ?Enne uude hoonesse kolimist viime seal läbi ümberehitustöid ja muudame salongi täielikult vastavaks euronõuetele,? sõnas ettevõtte tegevdirektor Kalle Kaldjärv. ?Autoostja jaoks avaldub see eelkõige suuremas mugavuses ? suureneb mudelite väljapanek ja parkimiskohtade arv, senistest paremates tingimustes hakkab tööle autohoolduskeskus,? kommenteeris ta.

?Kuna praegu tegutseme Kadaka teel rendipinnal, siis oma hoone ostuga kulud ettevõtte jaoks pikemas perspektiivis oluliselt ei kasva,? lausus Kalle Kaldjärv. ?Küll aga võimaldab spetsiaalselt autokeskuseks ehitatud müügisalongi omamine paremini plaanida tegevuse laiendamist ja pakkuda meie klientidele senisest mugavat teenust nii autode müügil kui nende hilisemal hooldusel ja remondil.?

1996. aastast tegutsev AS Vilojett on Mazda edasimüüja Eestis, mille müügiesindused asuvad Tallinnas ja Pärnus. Eelmisel aastal müüdi Eestis 1452 uut Mazda sõidukit, neist üle poole ehk 784 Vilojeti vahendusel. Mazda oli Eesti sõiduautode müügiedetabelis eelmisel aastal kolmandal kohal, eriliseks müügihitiks kujunes uus Mazda6.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing